ODLUKA O ODABIRU – ŠKOLA U PRIRODI i VIŠEDNEVNA ISKURZIJA
Autor: Marija Ivezić, 13. 1. 2015.

Sastanak Povjerenstva za organizaciju Škole u prirodi za učenike 4. razreda održan je 22. prosinca 2014. godine u 11.30 sati.

Sastanku su nazočili: predstavnk roditelja – gospodin Ante Čavlović, ravnatelj – gospodin Damir Blažeković i razrednica – Mira Čuvidić.

Na javni poziv pristigle su samo dvije ponude sljedećih agencija: Mare Panonium tours i Orion tours. Povjerenstvo je otvorilo zapečaćene ponude agencija i pročitalo svaku ponudu. Nakon javnog glasovanja povjerenstvo je jednoglasno odabralo je  ponudu Turističke agencije Orion tours Đakovo ŠKOLA U PRIRODI „Biseri Dalmacije“, zbog najboljeg izbora sadržaja. Druga ponuda odnosila se na Selce, a u javnom pozivu pisalo je da odredište treba biti Dalmacija.

Nekoliko dana nakon roka dostave ponuda i već odabrane agencije pristigla nam je još jedna ponuda VB Toursa. Budući da je povjerenstvo odabralo agenciju nekoliko dana prije nego je pristigla ova ponuda, nije bilo potrebe za drugi sastanak.

Dana 22.12.2014.  u Osnovnoj školi Rajić održan je sastanak Povjerenstva za provedbu višednevne ekskurzije. Odabrana je ponuda putničke agencije ORION TOURS d.o.o. iz Đakova.