Upisi u srednju 2016./2017.
Autor: Maja Kovačević, 14. 4. 2016.

Poštovana/poštovani,

koristimo prigodu kako bismo Vas izvijestili da je s radom započeo internet portal „Upisi u srednju 2016./2017.“. Portal kojji je u cijelosti posvećen tematici upisa u srednju školu, a namijenjen je osnovnoškolcima koji su pred upisom u srednju školu kao i njihovim roditeljima.

Cilj portala je na jednom mjestu objediniti sve relevantne informacije o postupku upisa u srednju školu za narednu školsku godinu i učiniti ih dostupnim svim školarcima i njihovim roditeljima kako bi im olakšali i pojasnili postupak upisa.

U ovom trenutku naš portal je jedini na hrvatskom web prostoru koji je u potpunosti posvećen toj tematici.

Sadržajnost i kvalitetu prikupljenih informacija i dokumenata prepoznao je i CARNET čiji je službeni državni portal www.skole.hr naš portal uvrstio u svoju kategoriju korisnih linkova.

Ovim putem bismo i Vas zamolili da pogledate sadržaj našeg portala klikom na poveznicu http://upisi.weebly.com .

Ukoliko ste mišljenja da bi informacije koje su na raspolaganju na našem portalu bile od koristi Vašim osmašima i njihovim roditeljima, zamolit ćemo Vas da na web stranice Vaše osnovne škole u kategoriju „VijestI“ ili „Korisni linkovi“ uvrstite i naš portal s pripadajućom poveznicom (linkom).

Također, na raspolaganju Vašim osmašima i njihovim roditeljima je i naša Facebook stranica „Školovanje u RH“ na adresi https://www.facebook.com/skolovanje.hr . Članovi naše stranice redovito primaju na svoje računalo ili pametni telefon sve nove informacije koje su vezane za upise, ali i druge relevantne informacije o našem obrazovnom sustavu.

Zahvaljujemo se na vremenu koje ste izdvojili kako biste proučili naš dopis i nadamo se da ćete procijeniti da bi informacija o portalu bila korisna Vašim učenicima i njihovim roditeljima.

Srdačan pozdrav,

Uredništvo portala „Upisi u srednju 2016. / 2017.“

Priloženi dokumenti:
Portal_Upisi_u_srednju_2016_-_vijest.doc (28.00 KB)