Mladi tehničari
Autor: Maja Kovačević, 13. 11. 2017.

Skupina Mladih tehničara naše škole, među kojima su najaktivniji Josipa Grgić i Stjepan Blažević, a pod vodstvom učiteljice  tehničke kulture Meri Čevizović, odlučila je iskoristiti vrijeme pred Advent kako bi napravili ukrase za bor, adventske vijence i ukrasne kutijice.

Svoje uratke su odlučili ponuditi DND "Osmijeh" Rajić koji će u božićno vrijeme imati prodajnu izložbu. Ideja i motiv ove prodajne izložbe je želja učenika za nabavku još jednog stroja za rad. Učenici su svjesni uloženog truda i vremena u osmišljavanju i izradi uradaka pa već sad raspravljaju o mogućoj zaradi i realizaciji ideje – kupnji stroja.

Poželimo im ostvarenje njihovih ideja i želja!

Meri Čevizović, dipl. ing.

učiteljica tehničke kulture