Nivea darivanje
Autor: Maja Kovačević, 22. 12. 2017.

Petero učenika trećega razreda naše škole jučer su ugodno iznenadili božićni pokloni i čestitke, glavom i bradom, Djeda Božićnjaka.

NIVEA u partnerstvu sa Savezom društava „Naša djeca“ Hrvatske već po četvrtu godinu za redom provodi humanitarnu akciju „NIVEA božićno darivanje“ u kojem se zaposlenici NIVEA-e i djeca-članovi njihove obitelji okupljaju i darivaju djecu iz cijele Hrvatske. Kako bi cjelokupna akcija bila još više u blagdanskom duhu, ove su godine mlađa djeca i svi koji vjeruju u Djeda Božićnjaka, pisali pismo za Djeda Božićnjaka u kojem su opisali svoje želje i nacrtali nešto. Predsjednica DND-a „Osmijeh“ Rajić, Mira Čuvidić, motivirala je tridesetak mališana, učenike2., 3., i 4. razreda,  da napišu pismo. Pisma Djedu Božićnjaku poslali su u Savez društava Naša djeca Hrvatske, Savez je pisma proslijedio Djedici.

Jako smo sretni što se pet pisama naših učenika svidjelo Djedici te ih je bogato nagradio. Jučer je na našu adresu stiglo pet velikih i prekrasnih paketa, kao nagrada za najljepša pisma Djedici. Božićne poklone dobili su: Matea Tadić, Melani Vuković, Kristian Petrić, Luka Medvedović i David Iveljić, učenici 3. razreda.