2. sat: 8:30 - 9:10

6. sat: 11:35 - 12:15

7. sat: 12:20 - 13:00

NASTAVA NA DALJINU - 1. RAZRED OŠ RAJIĆ
Autor: Lidija Petrovečki Bosanac, 6. 4. 2020.

Iako ne možemo biti u školi, družiti se međusobno i s našom učiteljicom, vrijedni smo i kod kuće puno učimo.

Svaki dan redovito pratimo Školu na 3. Računamo, pišemo, pjevamo i crtamo s učiteljicom Đurđom i vježbamo s poznatim sportašima.

Osim toga rješavamo puno kvizova, igara i testova koje je za nas izradila naša učiteljica Mira u našoj Virtualnoj učionici, vježbamo matematiku na Matific-u, igramo igre i kvizove u LearningAppsu i Quizizzu.

To nam nije obavezno, nego tko što i koliko želi vježbati. A mi želimo naučiti čitati, pisati i računati do 20. Zato smo jako vrijedni i puno vježbamo.

Hvala našim dragim roditeljima koji svaki dan s nama marljivo uče.

Hvala svima koji su nam omogućili da možemo imati nastavu od kuće. Ostat ćemo doma koliko god treba, ali ćemo i dalje vrijedno raditi kao da smo u školi.

Puno pozdrava od učenika prvoga razreda i njihove učiteljice Mire Čuvidić!