2. sat: 8:35 - 9:20

6. sat: 12:05 - 12:50

7. sat: 12:55 - 13:40

Božićna čarolija u 1. razredu
Autor: MAJA KOVAČEVIĆ, 12. 12. 2021.

Zajednički obiteljski radovi u uređenju doma u predbožićno vrijeme omogućuju emocionalno povezivanje te umnožavanje radosti, isto tako stvaranjem predbožićne čarolije u razredu međusobno se bolje upoznajemo i povezujemo učenike i učitelje u jednu vrijednu predblagdansku čaroliju radosti i dobrote.

Učenici 1. razreda na izvannastavnoj aktivnosti Domaćinstvo izradili su božićne ukrase za razredno božićno drvce.

Glinamol su prvo na papiru za pečenje valjkom za tijesto razvaljali, potom su različitim kulupima božićnih motiva izrezali ukrase. Nakon što su probušili jednu rupicu za ukrasnu vrpcu ostavili su ih da se dobro osuše.

Drugi sat Domaćinstva su ih obojali akrilnim bojama i dodali šljokice, koje su neizostavne u ovo predbožićno vrijeme.

Pjevušeći božićne pjesme i uz puno zabave naši su prvašići uspješno okitili svoje prvo razredno božićno drvce.