Naše učiteljice na CUC-u
Autor: Lidija Petrovečki Bosanac, 28. 10. 2021.

CARNET USERS CONFERENCE je najveća obrazovna konferencija koja jednom godišnje okuplja CARNET korisnike i suradnike, uključujući učitelje, nastavnike i ravnatelje u osnovnim i srednjim školama, profesore na fakultetima, CARNET sistem inženjere i koordinatore, članove znanstveno-istraživačke zajednice, kao i informatičke stručnjake i gospodarstvenike iz područja informacijsko - komunikacijske tehnologije (IKT).

Tradicionalno se održava pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja i Ureda predsjednika Republike Hrvatske, koji tako iskazuju potporu djelovanju Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET. S velikim ponosom objavljujemo da su upravo naše učiteljice, Antonela Matajić i Maja Kovačević predavači na spomenutoj konferenciji. Predstavljaju digitalne alate koje inače koriste u svojoj nastavi. Također, kao počasni gost konferencije pozvana je i učiteljica Mira Čuvidić kao stalni suradnik CARNET-a. Konferencija se održava u Šibeniku te traje od 27. do 29. listopada. Osim predavanja, naše se učiteljice vesele novim znanjima koje će dobiti sudjelovanjem na raznim radionicama, predavanjima, okruglim stolovima i panelima na CUC-u.